FIQAS bestaat 35 jaar!

13 juni 2024 FIQAS

FIQAS bestaat dit jaar 35 jaar en dat vierden we afgelopen weekend op het Ibiza van het noorden, oftewel Texel!

In tegenstelling tot 10 jaar geleden, tijdens het 25-jarige jubileum, werd het dit keer géén survivalweekend. En dus stapten we met ruim 50 enthousiaste FIQAS collega’s vrijdagochtend vol goede moed de bus in, richting de veerboot in Den Helder. Een soepele overtocht bracht ons op Texel waar een indrukwekkende verzameling e-bikes op ons stond te wachten.

Coupe windkracht 12

Na een ontspannen fietstocht, waar we onderweg van het mooie Texelse landschap konden genieten, kwamen we aan in Oudeschild voor een heerlijke lunch.

In de middag was het tijd voor wat meer sensatie op het water. We gingen richting de zeehonden in een snelle RIB boot en genoten van de prachtige dieren en mooie verhalen van de schipper. Heelhuids, en met coupe ‘windkracht 12’ en hier en daar een verbrand voorhoofdje, kwamen we weer terug aan wal. In de avond genoten we van een heerlijk BBQ-buffet aan het strand in de avondzon. Hier trakteerden we – namens al het personeel – Rob en Annemiek op een speciaal jubileumportret van alle FIQASsers. (Inmiddels schittert deze aan de muur boven de trap in het FIQAS pand.)

Dropping in de paarse FIQAS sweater

Na het diner gingen de paarse FIQAS sweaters aan en werden we vanuit een bus in groepjes her en der op Texel gedropt. “We wachten op jullie in de kroeg!” Het survivaltrauma van de Ardennen onderdrukkend, vertrokken de groepjes het bos, de weide of de weg in/op. Gelukkig viel het alles mee. Het leek in de verste verte niet op een survival en werd een hele fijne avondwandeling. De wandeling eindigde met een welverdiende borrel in de kroeg.

Zoveel mogelijk schapen

De zaterdag startte met een heerlijk ontbijt waarna de strijd kon beginnen in ‘The Island Games’. Of je nu in team ‘Skuumkoppe’, ‘Schapen’, ‘Vuurtoren’ of ‘Wadlopers’ zat, iedereen ging voor de winst. De teams werden alle hoeken van het eiland opgestuurd om selfies te maken met o.a. zwerfkeien, insektenhotels en zoveel mogelijk schapen. Natuurlijk was één team het slimst én snelst. Met een tactische verdeling, epicentrum en strategische aanpak harkten zij de meeste punten binnen. Gelukkig eindigden de overige teams met een mooie middag en fijne herinneringen. De zaterdagmiddag werd verder opgevuld door een bezoekje aan de lokale bierbrouwer of een rustig spelletje in het hotel.

In de avond genoten we weer van een heerlijk diner en daarna konden de voetjes van de vloer in het danscafé om de hoek. Gelukkig hebben we de foto’s (en filmpjes) nog… 😉

We zijn elkaar nog lang niet zat, dus in de wandelgangen spreken we alweer over het volgende feestje… Op naar het volgende jubileum!

 

Wat kan FIQAS voor jou doen?

Ben je benieuwd of ons platform geschikt is voor jouw organisatie?
Wij gaan graag met je in gesprek!

Willem Lemmers

Senior Consultant

+31 297 382323

De positieve impact van creditmanagement op de klantervaring

Creditmanagement heeft impact op de totale klantervaring en kan daarmee het bedrijfsresultaat negatief én positief beïnvloeden. Creëer een win-winsituatie voor zowel je klant als je organisatie door creditmanagement strategisch te benaderen.

Fijne feestdagen

Wij wensen je een fijne kerst en veel ‘Quality time’ in 2025. Bedankt voor het vertrouwen in FIQAS.

Ook in 2025 blijven wij ‘gewoon’ First in Quality And Service!

Wanneer verstuur je je eerste B2B betalingsherinnering?

Wanneer je contact met je klant opneemt, nog voordat de factuur vervallen is, kun je betalingsherinneringen voorkomen. Bij FIQAS noemen we dit principe ‘Action Before Collection’. Hiermee kun je mogelijke problemen tijdig voorkomen en verlopen betalingen soepel.